czwartek, 07 wrzesień 2017 07:49

ZARZECZE: SAMOCHÓD OSOBOWY ZJECHAŁ Z JEZDNI

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W niedzielę (3.09) około godziny 10:20 w miejscowości Zarzecze, na odcinku drogi wojewódzkiej doszło do zdarzenia drogowe z udziałem samochodu osobowego marki Opel. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierujący pojazdem, po zaopatrzeniu przez służby ratownicze przetransportowano go do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle na badania. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratownicze.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Zarzecze w ciągu drogi wojewódzkiej nr 992 relacji Jasło-Nowy Żmigród. Z obecnie zebranych informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra poruszał się w kierunku Jasła, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem po czym zjechał z jezdni, gdzie samochód przewrócił się na prawy bok i uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierujący pojazdem. Na miejscu zdarzenia zaopatrzony został przez służby ratownicze po czym zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle na kompleksowe badania diagnostyczne.

Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy straży pożarnej (GBARt oraz SLRt z JRG PSP Jasło i GBA z OSP KSRG Dębowiec). Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator w pojeździe oraz kierowali ruch, który na czas działań prowadzony był wahadłowo. Dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Siły i środki:
-441[R]21 – GBARt 2,5/28 – JRG PSP Jasło
-441[R]43 – SLRt – JRG PSP Jasło
-449[R]08 – GBA 2,4/16 – OSP KSRG Dębowiec
-R-05-02 – Szpital Specjalistyczny w Jaśle
-R-05-03 – Szpital Specjalistyczny w Jaśle, podstacja w Nowym Żmigrodzie
-K868 – KPP Jasło

(Jasło112)

Ostatnio zmieniany czwartek, 07 wrzesień 2017 07:55

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.