poniedziałek, 04 sierpień 2014 22:47

SIECIAKOWE PRZYGODY W BIBLIOTECE!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Chcesz surfować bezpiecznie w Internecie, zostać Sieciakiem, i dobrze się bawić? Weź udział w wakacyjnym pikniku z Sieciakami! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci na piknik edukacyjny „Sieciaki na wakacjach”, który odbędzie się 6 sierpnia 2014 r. o godz. 12.00.

Jak reagować na zagrożenia w Internecie i ich unikać? Czym jest netykieta i jak chronić swoją prywatność w Sieci? Czy internetowe znajomości są bezpieczne? Między innymi na te pytania odpowiedzą mali uczestnicy pikniku „Sieciaki na wakacjach”.

Podczas wakacyjnego spotkania z Sieciakami poznamy zasady bezpiecznego Internetu, ułożymy nietypowe sieciakowe puzzle i obejrzymy pokaz filmów animowanych w Sieciokinie.

Wakacyjne spotkanie z Sieciakami to również wizyta w Sieciakowej Strefie Rozrywki gdzie rebusy, misje i quizy pozwolą lepiej poznać uczestnikom możliwości Internetu, m.in.: wyszukiwania informacji, korzystania z internetowych portali edukacyjnych czy zabawy on-line.

Piknik Sieciaki na wakacjach jest częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej Dziecko w Sieci realizowanej przez Fundacje Dzieci Niczyje i Fundację Orange, której celem jest edukacja w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu.

MBP w Jaśle

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 sierpień 2014 22:49

Galeria

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl