Aktualności
wtorek, 22 październik 2019 16:27

JUBILACI Z GMINY JASŁO ŚWIĘTOWALI ZŁOTE GODY

Napisał

28 września 2019 r. w Domu Ludowym w Warzycach odbyła się uroczystość Jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. Oprócz dostojnych Jubilatów wzięli w niej udział: Wójt Gminy Jasło – Wojciech Piękoś, radni: Piotr Wilk i Mariusz Augustynek, dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury – Joanna Duć-Acela i Małgorzata Jakubowska, kapela „Jaślanie” i pracownicy Urzędu Gminy Jasło.

wtorek, 22 październik 2019 16:01

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PONAD KILOGRAM MARIHUANY

Napisał

Policjanci z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem narkotyków. W wyniku przeszukania ujawnili u 27-latka marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut. Przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 22-letni jaślanin. Mężczyzna w ubiegłym tygodniu dopuścił się rozboju na 33-latku. Postrzelił go z wiatrówki, powodując obrażenia klatki piersiowej i szyi, a następnie zabrał pokrzywdzonemu pieniądze. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

wtorek, 22 październik 2019 11:10

KIEROWCA SEATA MIAŁ BLISKO 3 PROMILE

Napisał

Policjanci z Referatu Patrolowo - Interwencyjnego jasielskiej komendy, zatrzymali pijanego kierowcę. 29-latek kierował seatem ibizą mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

poniedziałek, 23 wrzesień 2019 21:22

PIJANY WJECHAŁ VOLKSWAGENEM W OGRODZENIE

Napisał

Półtora promila alkoholu w organizmie miał kierujący volkswagenem, który wjechał w przydrożne ogrodzenie w Sieklówce.

poniedziałek, 23 wrzesień 2019 21:09

KREW 0 RH MINUS I AB RH MINUS PILNIE POTRZEBNA

Napisał

Podkarpackim szpitalom może zabraknąć krwi.

Jednostki OSP Osobnica i Warzyce otrzymały sprzęt strażacki od Ministerstwa Sprawiedliwości przekazany przez Wójta Gminy Jasło Wojciecha Piękosia, w dniu 12 września 2019 r.

środa, 11 wrzesień 2019 20:11

NIETRZEŹWY SPRAWCĄ KOLIZJI DROGOWEJ

Napisał

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia, w którym kierujący volkswagenem wjechał w nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku citroena. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że sprawca kolizji był nietrzeźwy.

Strona 1 z 102