Aktualności
środa, 12 luty 2020 11:31

POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO MIESZKAŃCA JASŁA

Napisał

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Roberta Bażyka, 62-letniego mieszkańca Jasła. 7 lutego br., około godz. 13, opuścił miejsce zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

środa, 05 luty 2020 20:57

ŚMIERTELNE POTRĄCENIE ROWERZYSTY

Napisał

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano, w miejscowości Zimna Woda, w powiecie jasielskim. Kierowca volkswagena potrącił rowerzystę. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący jednośladem zmarł.

Jednym z priorytetowych zadań jasielskich policjantów jest zwalczanie przestępczości narkotykowej i zatrzymywanie osób trudniących się handlem narkotykami. W efekcie prowadzonych działań, w 2019 roku funkcjonariusze zrealizowali kilkadziesiąt spraw narkotykowych i zabezpieczyli łącznie ponad 11 kilogramów różnego rodzaju niedozwolonych substancji.

czwartek, 30 styczeń 2020 10:44

TRAGICZNY WYPADEK W JAŚLE

Napisał

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego wczoraj w Jaśle na ulicy Grunwaldzkiej. Kierujący samochodem marki Renault Master najechał na pieszą. W wyniku doznanych obrażeń kobieta zmarła na miejscu.

wtorek, 21 styczeń 2020 12:33

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MAM TALENT

Napisał

W tym roku już po raz drugi Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle wspólnie z Ogniskiem Muzycznym w Jaśle, skierował do dzieci i młodzieży zaproszenie na II Międzyszkolny Konkurs MAM TALENT.

Celem tego konkursu jest wspieranie twórczości dzieci i młodzieży w różnych formach aktywności artystycznej, prezentacja ich talentów oraz promowanie twórczych dokonań młodych artystów.

W wydarzeniu, które miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 1 w Osobnicy w dniu 13 stycznia 2020 r., wzięło udział 33 uczestników.

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

Kategoria - PRZEDSZKOLE
I miejsce – Szymon Wojdyła
II miejsce – Maja Janusz

Kategoria – SP KLASY I-III
I miejsce – Zuzanna Gacek
II miejsce - Wiktoria Bolek
III miejsce – Aleksandra Ziółkowska

Kategoria – SP KLASY IV-VI
I miejsce – Ewelina Hanula
II miejsce – Kamila Zawada
III miejsce – Gabriela Gustek

Kategoria – SP KLASY VII-VIII
I miejsce – Karolina Polak
II miejsce – Nikola Bigos
III miejsce – Julia Gancarz

GRAND PRIX konkursu zdobył Igor Gacek

Składamy serdeczne podziękowania sponsorom wydarzenia: Gminie Jasło, Powszechnej Kasie Oszczędności Bank Polski S.A. oddział w Jaśle, Grupie Nowy Styl, Fortum Marketing and Sales Polska S.A., Reporter Young Sklep Stacjonarny w Jaśle, Strzelnica Oficerska w Jaśle, Oko-Rock Sklep Muzyczny w Jaśle, Ognisko Muzyczne w Jaśle.

Już dzisiaj zapraszamy za rok, na kolejną edycję konkursu MAM TALENT.

Organizatorzy

UGJ

wtorek, 21 styczeń 2020 11:56

ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEGO W GORZYCACH

Napisał

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 19.01.2020 wieczorem w Gorzycach na drodze wojewódzkiej nr 992. Kierujący osobową skodą potrącił pieszego mężczyznę, który w wyniku doznanych obrażeń zmarł.

Jasielscy policjanci 17.01.2020 zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu kierującemu, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i spowodował kolizję drogową. 35-letni mieszkaniec Jasła, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Kierowca za rażące złamanie przepisów musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

wtorek, 21 styczeń 2020 11:42

KIEROWCA SEATA MIAŁ 2 PROMILE

Napisał

Jasielscy policjanci zatrzymali 30-latka, który kierował seatem mając 2 promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy mieszkaniec powiatu dębickiego jechał samochodem bez włączonych świateł mijania.

Strona 1 z 104