poniedziałek, 19 czerwiec 2017 16:07

WYCIECZKA KLAS I - III SP2 DO KRAKOWA

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dnia 5 czerwca uczniowie klas I – III oraz chętne dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawczyniami udały się na wspaniałą wycieczkę do Krakowa.

Pierwszym punktem była Sala Zabaw „Bonarka” w Krakowie. Dwie godziny pobytu w sali, w której znajdowały się różnorodne przeszkody i miejsca do aktywności, minęły nam bardzo szybko.

Dużą atrakcją okazała się jazda na gokardach. Czas spędzony na zabawie przyniósł wiele radości o czym świadczyły uśmiechy na twarzach dzieci.

Następnie odwiedziliśmy ZOO, gdzie mogliśmy zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu, dzieci oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia. Podekscytowani uczniowie podziwiali: zebry, słonie, hipopotamy, foki, rysie, pantery, tygrysy, lwy, małpy, żyrafy, bażanty, papugi i wiele innych. Odwiedzili również mieszkańców egzotarium oraz pawilon nocnych zwierząt.

Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Po zwiedzeniu ZOO wszyscy byli bardzo zmęczeni i głodni. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do MC Donald’s aby zregenerować swoje siły.

Następnie udaliśmy się w dalszą drogę powrotną. Podróż minęła bardzo szybko. W autokarze dzieci dzieliły się swoimi wrażeniami, pokazywały zakupione pamiątki. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy z wycieczki, gdzie przed szkołą na dzieci czekali już stęsknieni rodzice.

SP2 Osobnica

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.