środa, 11 listopad 2020 17:00

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SP1 2020

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

25 września 2020r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Osobnicy odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Wybory poprzedzone były kilkudniową kampanią wyborczą, podczas której kandydaci przedstawiali swoje programy wyborcze, poprzez plakaty umieszczane na korytarzach. W głosowaniu brali udział uczniowie klas III – VIII naszej szkoły. Po zakończonych wyborach, komisja dokonała podliczenia głosów.

Największe poparcie uzyskała Gabriela Wyroba z klasy VII a, która tym samym została wybrana na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Zastępcą zaś został – Sebastian Kapanowski z klasy VII b. Skarbnikiem została powołana Emilia Jędryczka, natomiast sekretarzem Karolina Górska.

Nowy zarząd Samorządu Uczniowskiego w najbliższych dniach opracuje swój plan działania na bieżący rok szkolny i z pomocą opiekunów skupi się na jego realizacji. Gratulujemy sukcesu nowym władzom uczniowskim, odwagi i społecznej postawy. Członkom poszczególnych sekcji życzymy powodzenia i wielu osiągnięć w realizacji zamierzonych celów. Pamiętajmy jednak, że Samorząd Uczniowski to wszyscy uczniowie naszej szkoły, zatem zapraszamy do współpracy, liczymy na aktywność wszystkich kolegów i koleżanek.

Opiekunowie SU

SP1

Ostatnio zmieniany środa, 11 listopad 2020 17:02

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.