piątek, 07 sierpień 2020 23:02

POŻEGNANIE KLASY ÓSMEJ W SP1

Napisał 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Drodzy Nauczyciele, to chyba pierwszy raz w Waszym i naszym życiu, kiedy zakończenie roku szkolnego przebiega w tak dziwny sposób.

W ciepłe czerwcowe przedpołudnie nie usłyszymy przemówienia Dyrektora, na szkolnym apelu nie zobaczymy eleganckich tłumów przystrojonych w garnitury i czarne spódniczki. Musimy obejść się bez pewnych oficjalnych, ale przecież tak bardzo zwyczajnych, typowych dla nas wydarzeń i rytuałów.

Jako uczniowie nie możemy natomiast zapomnieć o przekazaniu Wam podziękowań płynących prosto z naszych serc. Dziś nie będzie kwiatów, nie mamy możliwości spotkać się, by zamienić z Wami choć dwa zdania, dlatego te kilka ciepłych słów pragniemy przekazać Wam właśnie za pośrednictwem Internetu.

Kochani Nauczyciele! Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za Wasz trud i poświęcenie, za wkład wniesiony w nasze wychowanie, za towarzyszenie nam w tym trudnym dla nas wieku. Jesteśmy wdzięczni za to, że byliście z nami, gdy wkraczaliśmy w dorosłość. Dziękujemy za każde słowo otuchy, za wyciągniętą dłoń, za to, że dostrzegaliście nasz potencjał i poprzez kolejne zadania pomagaliście nam rozwijać się i kształtować. Pragniemy również podziękować za wsparcie, troskę oraz zaangażowanie, które dostrzegaliśmy podczas zdalnej współpracy w czasie społecznej kwarantanny. Bardzo dziękujemy za Wasz uśmiech, pogaduchy, każdą rozmowę, czy tę twarzą w twarz czy też prowadzoną przez Skype lub Zooma.

Czas nauki w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Jana Kantego w Osobnicy z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Raz jeszcze dziękujemy, że przez te dziesięć lat nieustannie byliście z nami!

„Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala,

nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje

nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje –

przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil”

Janusz Korczak

1

Uczniowie klasy ósmej

SP1 Osobnica

Ostatnio zmieniany piątek, 07 sierpień 2020 23:07

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.