poniedziałek, 30 październik 2017 21:47

OFERTA PRACY

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Telgam S.A. spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, działająca na terenie powiatu jasielskiego poszukuje osób do pracy: Monter Sieci ŚWIATŁOWODOWEJ

Nasze wymagania:

  • Chęć rozwoju i nauki w dziedzinie informatyki i telekomunikacji
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z siecią telekomunikacyjną
  • Umiejętność wykonywania instalacji teletechnicznych
  • Sumienność, umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zakres obowiązków:
  • Udział w budowie nowoczesnej sieci telekomunikacyjnej, usuwanie awarii, dbałość o wizerunek Spółki.

Oferujemy:

  • Pracę w miłej atmosferze oraz narzędzia pracy
  • Możliwości rozwoju i realizacji w zakresie nowych technologii
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • Umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z nazwą stanowiska (w tytule e-maila) na adres e-mail:biuro(a)telgam.pl lub w BOK

TELGAM S.A.
ul. Floriańska 17/14
Jasło
(na przeciw II LO)

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Telgam S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz.U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 październik 2017 21:54

Galeria

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.