SPARTA OSOBNICA - STANDART ŚWIĘCANY 1:3 (1:1)

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W pierwszym spotkaniu nowego sezonu, przegrywamy na własnym stadionie ze Standartem Święcany 1:3. Mecz nie rozpoczął się dla nas najlepiej. Już w 17 minucie przyjezdni rozpoczęli strzelanie w sezonie 2014/2015.

Przed przerwą udało nam się wyrównać za sprawą Dawida Dybasia, który po indywidualnej akcji trafił do siatki gości. Druga połowa okazała się znacznie gorsza, a Standart dwoma kolejnymi trafieniami zapewnił sobie komplet punktów na start rozgrywek. Już w piątek, 15 sierpnia wybierzemy się do Czeluśnicy na kolejne spotkanie.

SPARTA: Juszczyk - P.Kulig, D.Dybaś, P.Lazar, K.Wickowski, Hajnosz (70' Dereń), Niemiec, A.Ulaszek (45' Sanicki), R.Wickowski, Filus, M.Kulig