środa, 12 luty 2020 12:59

SUKCESY TENISISTÓW STOŁOWYCH Z SP1

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Po zdecydowanym zwycięstwie naszej drużyny chłopców (bez straty seta) w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, rozegrano w Osobnicy 26.11.2019 r. Igrzyska Powiatowe.

Wzięły w nich udział reprezentacje chłopców z 5 szkół. Szkoła podstawowa nr 1 w Osobnicy wygrała 2 mecze po 3:0 i w finale pokonała ZSS Sowina 3:2 awansując z 1 miejsca na zawody rejonowe. Z 2 miejsca awansowała drużyna ZSS w Sowinie.

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej rozegrano 10.12.2019r. w Dukli. Zawodnicy SP1 Osobnica w składzie: Jakub Gliwa, Sebastian Dybaś, Paweł Bartuś po 2 wygranych meczach po 2:0 spotkali się w finale z ZSS Sowina. Po wyrównanym meczu pokonali Sowinę 3:2. Zajęli 1 miejsce wturnieju i awansowali na Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy sukcesów na kolejnym etapie.

Bolesław Mielech

SP1 Osobnica

Ostatnio zmieniany środa, 12 luty 2020 13:01

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.